Шановні відвідувачі гуманітарних штабів Гірської міської військово-цивільної адміністрації

Дата: 01.12.2022 15:12

Звертаємо Вашу увагу, що робота ВСІХ гуманітарних штабів Луганської області з 01 жовтня 2022 року відбувається за єдиним алгоритмом без прив’язки до громади. Тобто, якщо ви проживаєте у Львові чи Харкові, ви можете отримати допомогу в штабах Луганської області у Львові чи Харкові, просто позначивши їх під час реєстрації. Не обов'язково чекати допомогу від гуманітарних штабів Гірської міської громади, які знаходяться за півсотні кілометрів від Вас.

Видача допомоги у штабах саме Гірської міської військово-цивільної адміністрації відбувається ВИКЛЮЧНО по заздалегідь формованим спискам.

Це означає, що перед отриманням Вам ОБОВ’ЯЗКОВО  зателефонують працівники штабів та повідомлять коли, як і де Ви отримаєте допомогу, а також повідомлять, які саме документи брати із собою.

Йти до штабів позачергово немає сенсу, бо це спричиняє незручності  для тих громадян, яким напередодні телефонували і запросили до штабу отримати допомогу.

Отримати гуманітарну допомогу можна двома способами:

- безпосередньо у хабі за місцем Вашого тимчасового місця перебування;

- через засоби поштового зв’язку, а саме – через АТ «Укрпошта».

Щоб отримувати гуманітарну допомогу безпосередньо у штабі за місцем Вашого тимчасового перебування, Вам необхідно зареєструватися в обласній гугл-формі ВПО.

РЕЄСТРУВАТИСЯ НЕОБХІДНО ЛИШЕ ОДИН РАЗ

Для отримання гуманітарної допомоги у штабі: https://forms.gle/vGGhsLE3TZhP5dxi7

Для отримання гуманітарної допомоги через АТ «Укрпошта»: https://forms.gle/iUMHAdPcJTsuNU5J7

Перевірити наявність Ваших даних у єдиній обласній базі ВПО можна зателефонувавши до обласного колл-центру за номером: 0 800 33 24 75 (безкоштовно в межах України).

Дякуємо всім за порозуміння та сподіваємося на Вашу повагу до наших співгромадян та працівників гуманітарних штабів