Відбувся вебінар «Стан води у громадах: результати моніторингу та як вирішувати виклики на місцевому рівні»

Дата: 30.11.2022 12:12

29 листопада «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві із Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) проводила вебінар: «Стан води у громадах: результати моніторингу та як вирішувати виклики на місцевому рівні». Заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря також був запрошений до участі. До заходу також долучилися посадовці відділу житлово комунального господарства установи.

Вебінар відбувався у формі живого діалогу, під час якого учасники обговорили результати громадського моніторингу вод. Зокрема, був зроблений аналіз джерел питної води у певних об’єднаних територіальних громадах та надані пропозиції покращення якості води. Окремим блоком відбулося визначення пріоритетних дій водного управління та зеленого відновлення в громадах для місцевого та національного рівнів.