Поради від ДСНС України, як убезпечити житло від пожежі під час використання пічного опалення

Дата: 29.11.2022 15:06

Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуації нагадують правила під час використання пічного опалення у побуті:

• Не допускайте перегріву печей. Слідкуйте, щоб в стінах печей і димарів не було тріщин. Очищайте димоходи.
• На підлозі з горючих матеріалів перед топковими дверцятами прибийте металевий лист розміром 50х70 см.
• Не користуйтеся для розпалу печей легкозаймистими рідинами. Не розміщайте їх безпосередньо перед топковим отвором.
• Не сушіть та не складайте на печах: одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали.
• Не використовуйте вентиляційні та газові канали як димоходи.
• Забороняється користуватися відкритим вогнем для освітлення приміщення. Для цієї мети безпечніше та ефективніше застосовувати електричні ліхтарі.
• Не залишайте печі, що топляться, без нагляду та не доручайте нагляд за ними дітям.
Будьте відповідальними та пам’ятайте про правила безпеки!