Відбувся бізнес-семінар «Можливості та умови для роботи українського бізнесу в Естонії»

Дата: 25.11.2022 18:18

24 листопада Український союз промисловців і підприємців у співпраці з Естонською асоціацією малого та середнього бізнесу проводили бізнес-семінар «Можливості та умови для роботи українського бізнесу в Естонії». Заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька також була запрошена до участі.

Під час семінару учасники обговорили юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Естонії, умови роботи в індустріальних парках та спеціальних економічних зонах, інструменти пошуку торгівельних партнерів та низку інших питань, які є актуальними для українських підприємств, що страждають від військових дій в Україні.

В ході заходу Українськиим союзом промисловців і підприємців було підписано угоду про системну співпрацю з Естонською асоціацією малого та середнього бізнесу.