Розширять коло родичів дитини, які зможуть отримати дублікат свідоцтва про її народження

Дата: 13.11.2022 18:39

На засіданні Координаційного штабу з питань повернення в Україну громадян з ТОТ та третіх країн вирішено напрацювати нову редакцію Інструкції про порядок реєстрації актів цивільного стану. Раніше її було затверджено спільним наказом Мін’юсту та МЗС від 23.05.2001 № 32/5/10.

Осучаснення Інструкції розширить на період воєнного стану коло осіб-родичів дитини, які зможуть отримати дублікат свідоцтва про народження безпосередньо в Україні.

Також ухвалено забезпечити можливість консулам дипустанов України за кордоном видавати дублікати свідоцтв про народження українського зразка колишнім жителям ТОТ, які виїхали та перебувають за межами країни.