Без сканкопій і помилок в документах: у сервісних центрах Пенсійного фонду України доступний шеринг електронного паспорта (ID-картки) в Дії

Дата: 04.11.2022 16:13

Тепер завітати до сервісного центру Пенсійного фонду можна без фізичного паспорту — замість нього покажіть працівникам ID-картку в застосунку Дія та поділіться з ними цифровою копією.

Зробити це дуже просто. Ви показуєте штрихкод цифрового паспорту у застосунку Дія, співробітник сервісного центру може зісканувати його або ввести 13-значний код під штрихкодом у систему і все. Ваша цифрова копія документу у системі сервісного центру.

Це дозволить зекономити час на отримання послуги і допоможе уникнути помилок, які можливі під час заповнення документів вручну.

Скористатися шерингом документів у сервісних центрах ПФУ можна зокрема щоб:

отримати довідку з реєстру застрахованих осіб (ОК-5, ОК-7, про доходи, витяг з реєстру) з живим підписом і печаткою;

подати звернення щодо призначення пенсії;

подати звернення щодо перерахунку пенсії;

подати звернення щодо оформлення пенсійного посвідчення;

анкети застрахованої особи щодо внесення змін до реєстру застрахованих осіб.

Замість паперів та сканкопій — Дія.