Зміни у вартості адміністративного збору за виготовлення паспортних документів у терміновому режимі

Дата: 01.11.2022 14:00

Повідомляємо, що з 1 листопада 2022 року збільшилася вартість адміністративного збору за надання адміністративних послуг у сфері міграції, у зв’язку з внесенням змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016 року №770 «Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції».

Відповідно встановлено нові суми вартості адміністративного збору за виготовлення паспортних документів:

оформлення (у тому числі замість втраченого або вкраденого) або обмін паспорта громадянина України, крім оформлення паспорта громадянина України вперше:

не пізніше ніж через 10 робочих днів - 820 гривень (було 498 гривень).

не пізніше ніж через 20 робочих днів - 450 гривень (було 372 гривень).

оформлення (у тому числі замість втраченого або вкраденого) та обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон:

не пізніше, ніж через 7 робочих днів – 1 496 гривень (було 1085 гривні).

не пізніше, ніж через 20 робочих днів – 856 гривень (було 733 гривні).