«Теплі поради» як підготувати квартиру до опалювального періоду

Дата: 31.10.2022 08:51

Як зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Він прогнозує складне, але стабільне проходження цього опалювального періоду.

Ворог може продовжити завдавати удари і по інших об’єктах інфраструктури: системі теплогенерації, газо-  та електропроводах. Газ та електрика можуть зникнути в окремих населених пунктах чи навіть регіонах.

Зважаючи на це, кожен громадянин має теж підготувати свою домівку як до зими, так і до надзвичайних ситуацій. Підготовлені мають бути всі, на всіх рівнях: від міністрів, мерів та керівників держпідприємств - до особисто кожного громадянина.

Щоб належним чином підготувати свою квартиру до зими, дотримуйтеся наступних порад: