Лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги з Рубіжного приймають у Дніпрі

Дата: 26.10.2022 18:00

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Рубіжне працює за адресою: місто Дніпро, вул. Будівельників 23 (правий берег, Чечелівський район, 1-й поверх будівлі бізнес-центру «Далас»).

Сімейні лікарі та медичні сестри надають безкоштовну первинну медичну допомогу та медичні послуги за Програмою медичних гарантій внутрішньо переміщеним жителям Луганщини, переселенцям будь-якої області України, жителям міста Дніпро безпосередньо за зверненням або за попереднім записом за телефоном: 066 934 89 79.

Часи прийому: понеділок-п'ятниця 09:00 – 15:00.