У Чернівцях відкрили гуманітарний хаб для переселенців з Луганщини

Дата: 25.10.2022 21:41

24 жовтня у місті Чернівці розпочав роботу Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганщини.

Він розташований за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 7 (приміщення ЦНАПу).
Графік роботи: вівторок – субота з 10:00 до 15:00.
Нагадаємо, що із жовтня ВПО будь-якої громади можуть звертатися для отримання гуманітарної допомоги у найближчий до них штаб.
Нові гугл-форми – єдині для переселенців з Луганщини, що зараз мешкають у будь-якій області (форми, які були актуальні у червні-жовтні, наразі закриті для нових користувачів).
Гугл-форма для отримання «Укрпоштою»: https://forms.gle/iUMHAdPcJTsuNU5J7
Форма заповнюється, якщо ви зареєстровані як внутрішньо переміщена особа поза межами населених пунктів, в яких розташовані гуманітарні хаби, на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) один раз.
Якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати не потрібно.
Гугл-форма для отримання безпосередньо в хабі: https://forms.gle/vGGhsLE3TZhP5dxi7
Форма заповнюються на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) один раз.
Телефон «гарячої лінії» з гуманітарних питань для переселенців з Луганської області – 0 800 33 24 75 (безкоштовно в межах України). Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00.