У Німеччині відкрили український освітній хаб

Дата: 06.10.2022 12:00

Український хаб у Німеччині розпочав роботу в Лейпцигу за підтримки найбільшого міжнародного фонду «DVV International», який опікується навчанням упродовж життя.

Мережа українських освітніх хабів за кордоном надає можливість дітям продовжити навчатись за українською державною програмою, а їхнім батькам – опанувати найзатребуваніші навички на ринку праці задля подальшого працевлаштування.

Українські освітні хаби реалізують концепцію навчання упродовж життя (Life Long Learning), яка є в компетенції Міністерства освіти і науки України. Адже у сучасному світі знання застарівають дуже швидко і для того, щоб бути конкурентоспроможними, необхідно постійно вдосконалюватися.

Українців в освітньому хабі Німеччини чекає багато корисних та цікавих можливостей:

- навчання за українською програмою;

- оволодіння IT-професіями та найзатребуванішими навичками на ринку праці (soft skills);

- навчання українській, німецькій та англійській мовам;

- визначення професії у відповідності власним здібностям за допомогою штучного інтелекту;

- дізнатись про особливості проживання в Німеччині;

- сприяння у працевлаштуванні;

- екскурсії та змістовний відпочинок.

Усі заходи – безкоштовні.

Офіційний сайт українського освітнього хабу в Німеччині – https://germany.eduhub.org.ua/

Офіційний сайт мережі українських освітніх хабів – https://eduhub.org.ua/

Координаторка українського освітнього хабу в Німеччині – Антоніна Ващенко, v.antonina.v@ukr.net.