Оформити паспортні документи громадяни України можуть ще у двох містах Республіки Польща

Дата: 01.10.2022 15:05

Державна міграційна служба України розпочинає роботу державного підприємства «Документ» ще у двох містах Республіки Польща – відсьогодні центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрито у Кракові та Гданську.

Як і на початку роботи представництва ДМС України у Варшаві, подача заяв-анкет на оформлення паспортних документів у нових містах здійснюється за допомогою програмно-технічних мобільних комплексів – спеціально облаштованих мікроавтобусів білого кольору із символікою ДП «Документ»:

• у Кракові за адресою: Plac Jana Nowaka-Jeziora?skiego 31-154.

Графік роботи: пн-сб з 10:00 до 19:00.

• у Гданську за адресою: Chelm. Shopping center Cienista 30, 80-046

Графік роботи: пн-сб з 10:00 до 19:00.

Наразі у мобільних комплексах громадяни України можуть оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон і скористатися послугою із оформлення обох документів одночасно.

Зареєструватися на отримання послуг можливо онлайн – з допомогою електронної черги, а також в порядку живої черги – якщо з якихось причин зареєструватися онлайн не вдалося. Для того, щоб стати у живу чергу, потрібно прийти до «Паспортного сервісу» вранці та отримати талон на обслуговування протягом робочого дня.

Не варто користуватися послугами третіх осіб, які пропонують вам реєстрацію у електронній черзі для отримання адміністративних послуг ДМС України. Як правило, це шахраї, які мають намір незаконно заволодіти коштами довірливих громадян. Частіше за все в таких ситуаціях люди ризикують залишитися без грошей та без документів.

Пам’ятайте – запис до електронної черги є безоплатним! Відтак, закликаємо усіх не користуватися послугами посередників.

Більш детальна інформація про роботу центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» – за посиланнями: