Консультації лікаря в Гуманітарному штабі Гірської міської ВЦА в місті Київ

Дата: 19.09.2022 19:53

Відтепер внутрішньо переміщені особи з Луганщини, які тимчасово мешкають у Києві та області, матимуть змогу отримати медичні консультації у Гуманітарному штабі Гірської міської військово-цивільної адміністрації за адресою: місто Київ, вулиця Мала Житомирська, 16/3 (біля Майдану Незалежності).

На волонтерських засадах прийом та консультацію громадян буде здійснювати лікар медицини невідкладних станів та психіатрії Сергій Оберемок. Кожний охочий може звернутися за будь-якими первинними консультаціями (окрім питань, пов’язаних з дітьми до 15 років та вагітних) з 10 до 15 години щодня, окрім вихідних.

Телефон для попереднього запису та консультацій: +380997441222.