Центри допомоги врятованим

Дата: 13.09.2022 14:30

?У трьох містах України, а саме – Запоріжжі, Львові та Дніпрі працюють Центри допомоги врятованим, що надають підтримку людям, які виїхали з зони активних бойових дій та/або тимчасово окупованих територій.

У Центрах соціальні працівники, психологи та юристи безоплатно надають конфіденційну психологічну та правову підтримку. Відвідувачі також отримують інформацію з питань переміщення, поселення, отримання гуманітарної допомоги, виплат тощо. В складних випадках, зокрема сексуального насильства, спеціалісти Центру довгостроково допомагають постраждалим побороти посттравматичний синдром та повернутись до нормального життя.

?Центри допомоги врятованим відкриті для всіх, хто цього потребує:

У Запоріжжі: Виставковий центр «Козак-Палац», вул. Перемоги, 70Б,

пн-сб з 9:00 до 16:00.

У Львові: Львівський палац мистецтв, вул. Миколи Коперника, 17,

пн-пт з 10:00 до 18:00.

У Дніпрі: Крутогірний узвіз, 21, Центр сучасного мистецтва DCCC,

пн-пт з 9:00 до 16:00.

Центри створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.

Мінсоцполітики нагадує, що за ініціативи першої леді України Олена Зеленська впроваджено Національну програму психічного здоров’я та психосоціальної підтримки https://cutt.ly/uCVFRJD, яка має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів.