Внутрішньо переміщені особи Гірської міської територіальної громади продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Дата: 08.09.2022 20:57

Сьогодні у двох штабах Гірської ВЦА – у Богданівці та Києві – гуманітарну допомогу отримало близько 200 внутрішньо переміщених осіб з Гірської громади. Якщо у Києві допомога видавалася всім ВПО громади, то у Богданівці – такій категорії, як родини з дітьми.

Отримати таку важливу для наших громадян допомогу стало можливим завдяки підтримці та плідній співпраці Гірської ВЦА із Благодійним фондом Восток SOS та Гірською громадською організацією Аваліст.

Крім того, не зупинялася робота і в інших хабах ВЦА. Так, у Корсунь-Шевченківському, Хмельницькому та Полтаві продовжилася реєстрація та консультування з різних питань громадян Луганської області. Окремо, для всіх охочих, у Полтавському штабі було проведено заняття з української мови «Мова має значення». В цілому ж до наших штабів та на «Гарячі» лінії протягом дня звернулося близько 100 внутрішньо переміщених осіб.

Тож: щіро дякуємо всім нашим партнерам та донорам та продовжуємо працювати заради миру!