Гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області в місті Київ отримав гуманітарну допомогу від Благодійної організації БФ Восток SOS
Дата: 04.09.2022 20:09
Кількість переглядів: 394
Висловлюємо велику вдячність від імені керівника Гірської міської ВЦА Олексія Бабченка Благодійній організації БФ Восток SOS за надану гуманітарну допомогу: продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби, дитяче харчування, памперси.
Допомога буде розподілена серед внутрішньо переміщених осіб з Луганської області по мірі ресурсів, яких вистачатиме.
Це є дуже вагома та суттєва допомога для ВПО з Луганської області.
Видача гуманітарної допомоги розпочнеться з 05 вересня ВИКЛЮЧНО згідно черговості реєстрації.
Об’єднуючись з кожним днем стаємо сильнішими та крокуємо до Перемоги!!!
@vostoksos