Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем Прапора України

Дата: 23.08.2022 07:00

Шановні мешканці Гірської громади!

Сьогодні ми вшановуємо синьо-жовтий стяг – головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності.

Нині прапор став символом незалежності, свободи і гідного майбутнього України. У ньому відображений наш великий народ, все світове українство.

Нам випала велика історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українців – мати свою незалежну державу. Боляче про це говорити у святкові дні, але за неї Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя.

Наш прапор з гордістю підіймають українські спортсмени на міжнародних змаганнях, досягаючи омріяних вершин. Українці в Європі, Америці, Японії та Австралії щороку розгортають прапор з нагоди свята і фотографуються з ним, згадуючи рідну країну. Бійці на передовій залишають підписи на прапорі, розповідаючи у такий нехитрий спосіб свою особисту історію боротьби за незалежність України. Тож цінуймо український прапор, бо це те, що дозволяє нам відчувати себе сильними у своїй єдності, де б ми не були.

У цей святковий день бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших пращурів, які працею, здоров'ям і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора країни!

Зі святом Вас, дорогі жителі громади!

Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО