Вступ до магістратури 2022: подавання електронних заяв триває до 23 серпня та до 15 вересня в залежності від закладу освіти

Дата: 20.08.2022 16:00

Триває подання заяв у магістратуру для вступників на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра.

Приймання заяв на бюджет і контракт триватиме:

- до 23 серпня – для вступу за індивідуальною усною співбесідою;

- до 15 вересня – для вступу за МТНК/МКТ (ЄВІ/ЄФВВ) або фаховим іспитом у закладі освіти.

Після цього подати заяви можна буде лише на контракт: зарахування можливе до 30 листопада.

Зарахування ж на бюджет відбудеться 25 вересня.

Про терміни подання заяв на бюджет для учасників спеціальної сесії МТНК/МКТ буде повідомлено окремо найближчим часом.

Слід зауважити, що реєстрація електронних кабінетів не завершується до початку подання заяв: вона триває весь період приймання заяв.

Після подання першої заяви в електронному кабінеті неможливо змінити жодну інформацію, зокрема контактний номер чи фото. Тому, будь ласка, уважно перевіряйте всі дані.

На бюджет можна подати до 5 заяв. На спеціальності «081» Право та 293 «Міжнародне право» кожній із заяв необхідно вказати пріоритет від 1 до 5. Перший пріоритет – це та заява, за якою ви хочете навчатися найбільше.

Якщо ви вступаєте за МТНК/МКТ, то для подання заяв треба дочекатися відображення результатів тестування в електронному кабінеті. Оброблення та завантаження результатів у ЄДЕБО займає певний час (близько тижня) після складання вами тесту.

Якщо ви реєструвалися без сертифіката (екзаменаційного листка) МТНК/МКТ, але плануєте вступати за результатами цих тестів, то вам необхідно додати сертифікат (екзаменаційний листок) уже в кабінеті. Без цього результати відображатися не будуть.

Якщо ви маєте результати ЄВІ/ЄФВВ попередніх років з іноземної мови або права, то один з результатів предметів МКТ/МТНК можна замінити кращим результатом ЄВІ/ЄФВВ, якщо різниця не перевищує 15 балів.

До кожної заяви обов'язково треба додати мотиваційний лист.

Докладні інструкції з реєстрації електронного кабінету магістра та подання заяв можна знайти на сайті (https://vstup.edbo.gov.ua/):

текстова інструкція: https://bit.ly/3bUSOnS;

відеоінструкція: https://youtu.be/U5Dcg4P_HwE.