Бібліотеки Луганщини беруть участь у проєкті «LIB: продовження» від Жива сучасна бібліотека – БФ Бібліотечна країна

Дата: 12.08.2022 10:04

Проєкт спрямований на міста та області, які постраждали від російської окупації й навали – і тепер переформатують свою роботу, пристосовуючись до нелегких умов.

Луганщина формуватиме бібліотечну спільноту лідерів і лідерок із колегами з Київської, Чернігівської, Сумської, Житомирської, Донецької, Запорізької, Харківської, Одеської, Миколаївської, Херсонської та Дніпропетровської областей.

Від нашої області в проєкті працюють представники бібліотек Гірської та Кремінської громад, фахівці Луганська ОУН_Б та наукової бібліотеки ЛНУ імені Тараса Шевченка

Відбулася вже друга зустріч в межах проєкту – генерували вирішення ключових проблем бібліотек, які змінюють формати діяльності під час воєнного стану.

Досвід учасників – унікальний. Він дозволить спільно напрацьовувати механізми відродження і відбудови українських бібліотек після війни. Також під час реалізації проєкту бібліотекарі зможуть спілкуватися, обмінюватися досвідом і тренувати навички з проєктного менеджменту.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки програми Black Sea Trust фонду German Marshall Fund.