Відбудася нарада з питань реалізації прав дітей в умовах воєнного стану

Дата: 11.08.2022 19:27

Сьогодні посадовці служби у справах дітей Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у нараді з питань реалізації прав дітей в умовах воєнного стану. Організаторами наради, яка, до речі, відбувалася онлайн, виступила Луганська обласна служба у справах дітей на чолі із її керівником Раїсою Родіною.

Моніторинг потреб дітей та захист їхніх інтересів під час війни – ось основна тема, яку обговорювали учасники заходу. Потім окремим блоком розглядалися питання, пов’язані з особливостями роботи служб в умовах воєнного стану, зокрема, щотижневе планування, налагодження взаємодії між службами у справах дітей Луганської області, співпраця із правоохоронними органами задля оперативного реагування на всі звернення відносно дітей.

За підсумками наради керівництвом обласної служби були надані відповідні доручення.