Посадовці служби у справах дітей Гірської міської ВЦА взяли участь у триденному онлайн навчанні

Дата: 29.07.2022 23:55

Сьогодні посадовці служби у справах дітей Гірської міської ВЦА взяли участь у триденному онлайн навчанні з питання прихистку дітей у воєнний час.

Організатором заходу виступив Благодійний фонд ЮНІСЕФ в рамках проєкту «Моніторинг та підтримка дітей в умовах воєнного стану» у партнерстві «Кожній дитині».

Учасники заходу, серед яких були колеги служб у справах дітей з інших областей України та родини, які в умовах воєнного стану бажають тимчасово прихистити дитину, проходили навчання з підготовки родин до прийому дітей, влаштуванню та адаптації їх у новій сім’ї, особливостям догляду за малечею та вихованню.

Проведення навчання такої спрямованості у цей непростий для всіх українців час, продемонструвало небайдужість до долі дітей, які сьогодні гостро потребують підтримки, як влади у партнерстві із міжнародними фондами, так і пересічних громадян.

Дякуємо Всім за чудову організацію заходу та сподіваємося на продовження співпраці задля нашого спільного мирного майбуття.