Налагоджена співпраця із поліцією

Дата: 21.07.2022 11:56

З першого дня роботи гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у Богданівці Павлоградського району була налагоджена співпраця із поліцією.

Допомагають слідкувати за порядком та надають консультування громадянам з різних правових питань представники четвертої дільниці Сєвєродонецького районного управління поліції Луганської області. Керівництво ВЦА погоджує із поліцейським підрозділом маршрутні листи та можливість супроводу гуманітарних вантажів, обговорює графіки чергувань та охорони громадського порядку під час роботи штабу. Найближчим часом планується видача допомоги мешканцям Гірської громади. У зв'язку із цим відбулася робоча зустріч керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка із поліцейськими громади. Сторони обговорили графік спільної роботи, визначилися із населеними пунктами,де видаватиметься допомога та обговорили ряд поточних питань. Також поліцейські обговорили робочі моменти із членами гуманітарного штабу.