«Онлайн-тестувальник: як користуватися, про що пам’ятати учасникові»

Дата: 20.07.2022 12:16

Український центр оцінювання якості освіти розробив відеоінструкцію «Онлайн-тестувальник: як користуватися, про що пам’ятати учасникові» bit.ly/3IPvvrD, що дозволить учасникам впевнено почуватися під час тестування, правильно позначати та змінювати відповіді.

Комп'ютерне тестування здійснюватиметься через спеціально створену онлайн-платформу bit.ly/3ywxA76.

Зазначимо, НМТ складається з 3 блоків: українська мова, математика та історія України. На виконання завдань усіх блоків відведено 120 хвилин.

Докладніше: bit.ly/3OlZeta