Інформація про житло від держави

Дата: 08.07.2022 17:24

Першими житло від держави отримають соціально вразливі переселенці

За інформацією Луганської облдержадміністрації першими нові домівки мають отримати соціально вразливі верстви населення.

Цю пріоритетність визначатиме спеціальна робоча група, яка складатиме рейтинг для кожної соціальної групи переселенців, зазначає прес-центр ОДА. До прикладу, багатодітні родини або інваліди матимуть певну перевагу перед підприємцями. Але держава забезпечить житлом усіх, хто його втратив, додають в держустанові.

Відповідна робота проводиться й місцевими органами влади. як відомо, вже тиждень така інформація збирається Гірською міською військово-цивільною адміінстрацією.

«Це будуть не модульні міста, а повноцінне капітальне будівництво, – запевняє очільник Луганщини Сергій Гайдай. – На яких умовах жителі області отримають житло? Залежить від строків деокупації регіону, відновлення інфраструктури і відбудови наших домівок там».