Справедлива трансформація вугільних міст Донецької та Луганської областей

Дата: 11.02.2022 08:35

10 лютого керівництво Луганської обласної державної адміністрації взяло участь у регіональному форумі «Справедлива трансформація вугільних міст Донецької та Луганської областей». Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко також долучився до цього заходу.

У своєму виступі очільник Гірської громади зазначив, що справедлива трансформація здатна вирішити всі проблемні питання в економічній, соціальній, житлово-комунальній та екологічній сферах, які існують зараз. Також наголосив на необхідності формування детального плану, де будуть визначені потенціал кожної громади, напрямки розвитку, перелік проєктів, необхідні обсяги фінансування тощо.

Під час заходу були заслухані стратегії, програми та плани дій представників профільних міністерств щодо підтримки справедливої трансформації вугільних громад. Спікерами з цих питань виступили представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Захід проведено у рамках проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) спільно з Донецькою та Луганською облдержадміністраціями.