В Золотівському ліцеЇ №5 відбулися спортивні змагання «Малі Олімпійські ігри»

Дата: 13.09.2021 08:41

З метою розвитку олімпійського руху серед дітей та молоді, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом 10 вересня в Золотівському ліцеЇ №5 відбулися спортивні змагання «Малі Олімпійські ігри» серед учнів 1-11 класів.

Свято розпочалося з урочистого внесення прапору Олімпійських ігор. Зі словами привітання до юних спортсменів звернулась заступниця директорки з виховної роботи ліцею Лариса Дунько, яка побажала дітям вдалих стартів, яскравих перемог та натхнення, а також виявила сподівання, що серед юних учасників змагань виростуть олімпійські чемпіони.

Програма проведення змагань передбачала:

- спортивний квест для учнів 1-2 класів;

- естафети для учнів 3-4 класів;

- естафети для учнів 5-11 класів (стрибки з місця в довжину, крос, підтягування, віджимання від лави).