Дата: 06.09.2021 10:43

06 вересня керівником Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексієм Бабченком було підписано Меморандум про співпрацю з управлінням Пенсійного фонду України в Попаснянському районі Луганської області.

Меморандумом передбачається створення віддаленого робочого місця у Гірській громаді для надання консультацій з питань, які належать до компетенції пенсійного фонду. Прийом громадян спеціалістами пенсійного фонду буде проходити щопонеділка у фронт-офісі Гірської ВЦА за адресою: м. Золоте, квартал Сонячний, 8-А з 08 до 17 години та щовівторка у будівлі Гірської міської ВЦА за адресою: вул. Центральна, 7 з 10 до 12 години.

Телефон «гарячої» лінії для довідок – (06474) 3-25-20.