У Гірській громаді відзначають 25-річчя Конституції України

Дата: 26.06.2021 16:42

День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Це державне свято щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.
До 25 річниці Конституції України у міському будинку культури «Шахтар» міста Золоте напередодні свята відбулась тематична година «Мій основний Закон». Учасників зустрічі ознайомили з історією підготовки та прийняття Основного Закону України, його ключовими положеннями та базовими правами та свободами громадян. Також цими днями в бібліотеках Гірської громади пройшли книжкові виставки «Конституція – гарант українців».