Привітання голови Гірської міської військово-цивільної адміністрації з нагоди ДНЯ ПРИКОРДОННИКА УКРАЇНИ

Дата: 30.04.2021 09:08

Шановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.

Охоронці державного кордону завжди були у великій повазі й шані для всього українського народу. Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов'язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє.
Ви – зразок професіоналізму, витримки й сміливості. Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь. Особливо зараз, коли перед Вами щоденно стоїть завдання гарантувати високий рівень національної безпеки не лише в умовах гібридної війни Російської Федерації, а й терористичних загроз, транскордонної злочинності, міграційних процесів.
Хочу висловити вдячність кожному, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині.
У день професійного свята бажаю Вам і Вашим родинам миру, сімейного затишку, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни!
Зі святом!
Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО