Матеріальна грошова допомога

До уваги мешканців Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області надається одноразова матеріальна грошова допомога в 2024 році

Нормативні акти, якими передбачено призначення та виплата одноразової матеріальна грошова допомога

09:29:51 17.01.2024

Матеріальна допомога постраждалим та родинам загиблих осіб

Луганською обласною державною адміністрацією досягнуто домовленості з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо надання матеріальної допомоги постраждалим та родинам загиблих осіб Луганської області внаслідок надзвичайної ситуації військового характеру.

13:26:20 02.01.2023

Як отримати матеріальну грошову допомогу?

З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб Гірської міської територіальної громади, Гірською міською ВЦА було розроблено та затверджено нове Положення про надання матеріальної допомоги мешканцям Гірської громади.

22:32:36 02.08.2022