Він проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Цей День є хорошим приводом для привернення уваги громадськості до вивчення і збереження птахів, а також поширенню наукових знань про них.
Заняття педагоги в період канікул не проводять, але ж їх робочий час включає не лише навчальну роботу, а й іншу педагогічну діяльність, передбачену посадовими обов'язками та режимом робочого часу. Тому, у школі мистецтв проходили цікаві засідання методичних об’єднань музичного і художнього відділень, де викладачі обмінювались досвідом, ділились своїми напрацюваннями, цікавинками, майстер-класами і інтерактивними методами, новими креативними підходами у навчальному процесі тощо.
Нова світова концепція мистецької освіти грунтується на ідеї відкритості школи до всього розмаїття мистецьких проявів. У зв’язку з цим, важливо розглядати зміни, що відбуваються у змісті та формах загальної мистецької освіти, тенденції її розвитку в країнах Європейського Союзу.
Луганський обласний центр народної творчості висловлює щиру вдячність педагогічному складу Гірської дитячої школи мистецтв за участь в обласній виставці робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Весна іде!».
Під час проведення обласного заходу «Шевченко як художник», були урочисто нагороджені переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, браття мої» Михайло Юнусов (викладач Анна Юнусова) і Софія Гарбажа (викладач Олена Суроєнко).
Діти переглянули документальний фільм «Крим. Остання цитадель» режисера Андрія Мозгового та відвідали онлайн-виставку кримських художників організатора Світлани Шаповалової. Також було проведено виховну годину «Крим – це Україна!».
Викладачі розкрили відображення російсько-української війни в мистецтві, що стало важливим явищем сучасної української культури. Це не лише форма художньої і музичної виразності, але й засіб осмислення подій, підтримка суспільного духу та інструмент інформування світу про трагедії, героїзм та боротьбу українського народу.
Митці щиро бажають всім любити свою країну, пишатися рідною мовою і прославляти свою культуру. Нехай мова завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку.
Світлана Головня – педагог і музикант, композицію «Загиблим героям» Тімоті Брауна присвятила цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – ангелам Небесної сотні…
У ході виховних годин було підкреслено, що для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля».
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності