Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»
Сьогодні Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва провів урочистий захід до святкування дня народження Т.Г. Шевченка.
Під час заходу відбулася церемонія нагородження учасників і переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої».
Вітаємо юних талантів Гірської дитячої школи мистецтв та їх викладачів: Михайла Юнусова (викладач Анна Юнусова), Качайкіна Артура і Мирославу Шевченко ( викладач Наталія Глущенко), Ангеліну Козенко і Аліну Глущенко ( викладач Олена Суроєнко).
Бажаємо нашим учням і наставникам невичерпного натхнення, нових творчих звершень та віри у власні сили. Нехай слово і дух Тараса Шевченка завжди надихають вас на шлях мистецтва й любові до України!

