Кадровий голод – окупанти офіційно знижують кваліфікаційні вимоги для вступу на держслужбу, до показового відновлення будинків у «лнр» хочуть примусово залучити студентів, ворог намагався просунутися поблизу Новоєгорівки

Дата: 27.02.2026 09:06
Кількість переглядів: 86

«У бік Новоєгорівки здійснювали тиск загарбники минулої доби на Луганщині. На зазначеній ділянці фронту вони 13 разів вдарили з мінометних установок. Активно застосовували безпілотні літальні апарати, – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко. – Загалом на двох напрямках – Лиманському та Слов’янському – ворог провів 22 атаки біля десятьох населених пунктів».

Кадровий голод охопив окуповану Луганщину. Там офіційно вимушені вдатися до радикальних заходів. На низку посад, за наявності диплому вишу з відзнакою, взагалі не потрібний стаж роботи. Водночас на більшість посад не знадобиться навіть навчання в університеті чи коледжі. Завершив професійне училище – йди працюй в мерію. Відповідні рішення затвердили у так званій «народній раді лнр» – там знизили кваліфікаційні вимоги, необхідні для заміщення вищих і основних посад «муніципальної служби».

До показового відновлення житла у так званій «лнр» хочуть примусово залучити студентів. Мова йде безпосередньо про молодь, яка навчається у місцевих вишах. На допомогу з боку рф сподіватися не слід. Про залучення студентів до будівельних робіт заявили в місцевому осередку «російських студентських загонів». Там вважають за погане, що молоді люди досі не залучені до ремонтів на безоплатній основі.

Джерело.

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь