Сумна і гірка звістка знову прийшла до нашої громади – загинув наш земляк, військовослужбовець Котик Сергій Аркадійович
Сергій Аркадійович народився 30 червня 1974 року в селищі Тошківка. Тут він закінчив школу та ліцей, здобув фах електрослюсаря. Майже 30 років свого життя присвятив шахтарській справі, маючи 25 років підземного стажу на шахті «Тошківська». Після переїзду у 2022 році до міста Шахтарське Дніпропетровської області працював два роки на місцевій шахті «Степова» (УКТ).
Сергій був призваний на військову службу за мобілізацією. 02 липня 2024 року він вступив до лав Збройних сил України. Герой, стрілець-снайпер, загинув 30 серпня 2024 року на Бахмутському напрямку Донецької області.
У воїна залишилися дружина, син, донька, три сестри та брат. Він був щирою, доброю та працьовитою людиною, яка завжди готова була допомогти і робила добро для людей. Його добре знали та щиро поважали як земляки, так і всі, хто мав честь працювати та спілкуватися з ним.
Прощання та поховання відбудеться 07.01.2026 об 11:00 за адресою: вул. Ювілейна, 11, 2-й під’їзд, м. Шахтарське, Дніпропетровська область.
Вся Гірська міська територіальна громада з глибоким сумом і скорботою схиляє голови перед світлою пам’яттю нашого Героя. Висловлюємо щиру повагу і безмежну вдячність за його відвагу, самопожертву та вірність Україні. Разом з родиною сумуємо за втратою і шануємо подвиг Сергія.
Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до прощання та вшанувати світлу пам’ять воїна.
Вічна слава Герою.
« повернутися до розділу «Меморіал Героїв Гірської міської територіальної громади»
