05 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера – свято людяності, безкорисливості та добрих вчинків

Дата: 05.12.2025 16:32
Кількість переглядів: 89

Цього року до відзначення долучилися й учні початкових класів Золотівського ліцею №16, довівши, що робити добро може кожен, незалежно від віку.

У ліцеї з самого ранку панувала тепла, натхненна атмосфера. Вчителі разом із дітьми говорили про волонтерів і їхню надзвичайно важливу місію. Учні дізналися, хто такі волонтери, чому їхня діяльність така цінна та як навіть маленькі добрі вчинки здатні змінювати світ навколо.

Діти з радістю ділилися тим, як приємно допомагати іншим і дарувати частинку свого серця тим, хто цього потребує.

Педагоги підкреслюють, що участь у таких заходах формує у молодших школярів відповідальність, емпатію та активну громадянську позицію. Адже саме в дитинстві закладаються цінності, які визначатимуть поведінку та світогляд у дорослому житті.

Золотівський ліцей №16 вже традиційно підтримує ініціативи, спрямовані на виховання доброзичливості, взаємодопомоги та небайдужості. День волонтера став для дітей не лише святом, а й важливим уроком про те, що добро починається з кожного з нас.

Фото без опису



« повернутися до розділу «Освіта»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь