У Центрі життєстійкості триває робота групи “Ми і війна” за програмою “Діти та війна: навчання технік зцілення”
Продовжують роботу групи “Ми і війна” за програмою “Діти та війна: навчання технік зцілення”
Війна залишає відбиток у кожному з нас. І особливо важливо зараз мати безпечний простір, де можна навчитися справлятися з тривогою, страхами та болем.
Учасники груп знайомляться з ефективними техніками, які допомагають:
зменшити рівень стресу й напруги
працювати з нічними кошмарами та спогадами
відновлювати відчуття безпеки
знаходити внутрішній ресурс і силу рухатися далі
Програма «Діти та війна: техніки зцілення» створена міжнародними фахівцями та вже допомогла тисячам дітей і дорослих у різних країнах.
Наші зустрічі — це про підтримку, прийняття й крок за кроком — шлях до зцілення.
Діяльність Центру Життєстійкості Гірської міської територіальної громади впроваджується Громадська організація «Всеукраїнська організація "Клас"»
Програма життєстійкості - це пілотний проект Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України Ти як? Першої леді Олена Зеленська. Вона передбачає створення Центрів життєстійкості у громадах, де люди можуть отримати соціальні послуги з формування життєстійкості.
#тияк Ти як?
