Коло партнерів розширюється

Дата: 13.06.2024 15:06

Вчора Гірською міською військовою адміністрацією підписано Меморандум про співробітництво із Громадською організацією «Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій та Силових структур».

Метою Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на розвиток партнерства у питаннях підтримки внутрішньо переміщених осіб та Сил Оборони України.

Для досягнення цієї мети сторони домовилися про співпрацю у напрямках інформування та консультування зацікавлених з приводу існуючих та виявлених проблем, взаємодії з громадськими організаціями для узагальнення, обговорення та використання кращих напрацювань з питань підтримки ВПО та оборонців.

Також Меморандумом передбачено організація та реалізація спільних семінарів, конференцій, конкурсів, розроблення та реалізація спільних проєктів та програм тощо.

Обмінюємось досвідом, об’єднуємо зусилля та продовжуємо працювати у напрямку підтримки тих, хто цього потребує.

Фото без описуФото без опису