Сьогодні відбувся черговий рекрутинговий захід Представництва «The HALO Trust» в Україні на посаду «Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів» у місті Полтава

Дата: 12.06.2024 14:20

Він проходив для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих у гуманітарних хабах Гірської та Лисичанської міських військових адміністрацій.

На початку заходу начальник служби у справах дітей, відповідальна особа за роботу Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації Тетяна Семенова привітала присутніх та подякувала учасникам, що знайшли час для ознайомлення з діяльністю Представництва Хало Траст в Україні. Вона зазначила, що професія демінера/демінерки сьогодні особливо важлива, оскільки це не тільки захищений вид роботи з гідною зарплатою, а й можливість повернутися додому та стати причетними до відновлення області. Тож роботи з розмінування територій буде дуже багато і у організаторів є зацікавленість у створенні робочих місць саме для мешканців Луганщини.

Тетяна Мелащенко, керівник групи підбору та адаптації персоналу Представництва Хало Траст в Україні розповіла про критерії відбору працівників на посаду «Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів», умови роботи та оплати праці. Вона зауважила, що заходи, які проводить Хало Траст – це реальна можливість отримати роботу, адже така робота потрібна на десятки років. Представник відділу тренінгів Представництва Хало Траст в Україні детальніше розповів, як на практиці проводяться такі роботи.

У заході взяли участь 31 внутрішньо переміщена особа з Луганщини, які зареєстровані у хабах Гірської та Лисичанської міських військових адміністрацій. За підсумками заходу 5 осіб заповнили анкети для проходження співбесід.

Захід проведено за сприянням Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації у рамках Меморандуму про співпрацю між Луганською обласною державною адміністрацією та Представництвом ХАЛО ТРАСТ в Україні на на базі ХАБу ДОПОМОГИ «Леся ЮА».