Свято для дітей у Києві

Дата: 03.06.2024 15:52

Завдяки ініціативі та організації волонтерки з Луганщини Ірини Крамаренко та з нагоди відзначення Дня захисту дітей і Дня народження Луганщини, відбулася екскурсія на дитячому трамвайчику до Пущі-Водиці.

Захід організовано для дітей внутрішньо переміщених осіб з Луганщини. Екскурсовод протягом подорожі розповідав історію виникнення районів за маршрутом, історію київських трамваїв, цікаві історичні факти про Пущу-Водицю. Усі, хто долучився, отримали солодкі подарунки від волонтерів та організаторів екскурсії, які прагнули подарувати свято дітям у День захисту дітей.

Гірська міська ВА та працівники Київського гуманітарного штабу висловлюють вдячність всім причетним за допомогу та підтримку в організації заходу.