Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2024 07:00

Діти – наше щастя, надія та майбутнє. Саме від нас, дорослих, залежить, як складеться доля кожної маленької людини, а, відтак, і нового покоління українців. Тож головним обов’язком родини, школи і нас є забезпечення усіх умов для якісної освіти і виховання наших дітей, всебічного розвитку та реалізації їхніх талантів.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочу побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим.

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України!

Батькам бажаю терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме Ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство наших дітей!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО