Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації зі святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2024 11:34

Шановні освітяни, учні, батьки! Дорогі випускники! Щиро вітаю вас із святом останнього дзвоника.

Для наймолодших та учнів середніх класів це свято знаменується не лише гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, учителям, батькам відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним і цікавим, сповненим яскравих вражень і мандрівок.

Випускникам хочу побажати вдалого старту у доросле життя. Ви залишаєте не лише шкільний поріг, а й батьківську хату. І куди б не закинула вас доля пам'ятайте, що ви доньки і сини України.

Нехай цей хвилюючий дзвоник, з відлунням про закінчення навчального року, пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день, в мирний світанок та Перемогу України!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО