Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Дата: 25.05.2024 08:00

Сьогодні в Україні вітають з професійним святом Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації.

Держспецзв’язку сьогодні – без перебільшення – це велика команда професіоналів, відданих своїй справі, а нерідко й справжніх героїв, готових віддати життя за рідну країну.

Ви – один з основних суб'єктів кібербезпеки України, відповідальний за кіберзахист державних інформаційних ресурсів та об'єктів критичної інформаційної інфраструктури.

З нагоди професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових перемог у вашій нелегкій, але важливій справі. Отримуйте задоволення від досягнень і пам’ятайте, що ваша робота має велике значення для всієї країни та наближає нас всіх до єдиного бажання – Перемоги!

Слава Україні!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО