Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем морської піхоти України

Дата: 23.05.2024 07:00

Володіючи особливими навичками та спеціальною підготовкою, «воїни трьох стихій» виконують поставлене завдання за будь-яких умов бойової обстановки. «Вірні завжди» – гасло морського піхотинця України. Військовослужбовці у штурмових беретах завжди перебувають там, де «непросто», де потрібна швидкість, рішучість і перемога. І не має різниці чи це на суші, на морі чи в повітрі. Ви – безстрашні вартові нашої свободи.

Щиро вітаю доблесних і вірних морських піхотинців із професійним святом! Дякую усім морпіхам за захист України у морі, у небі та на суші, за мужність і жертовність заради нашої держави. Пам’ятаю усіх Героїв, які поклали життя, щоб стримати наступ ворога. Повернемо усіх, хто потрапив у полон. Помстимося за кожного оборонця та відіб’ємо кожен клаптик своєї землі.

Бажаю міцного бойового духу та славетних перемог у справі захисту нашої країни.

Слава морській піхоті України!

Слава Україні!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО