Дата: 22.05.2024 13:48

Спеціалісти відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації 22 травня взяли участь у практичному семінарі «Системи регулювання та управління на основі інформаційних технологій в ефективному централізованому теплопостачанні: транспортування».

Під час заходу були обговорені організаційно-технічні питання впровадження систем регулювання та управління на основі інформаційних технологій при транспортуванні теплової енергії в ефективному централізованому теплопостачанні. Учасникам представлені типи теплових мереж, технічні рішення, техніко-економічний вплив на систему теплопостачання, цілі використання тощо.

Окремо розглянуті програма гідравлічного розрахунку та моделювання теплових мереж, досвід впровадження програмного комплекту в ТОВ «Бахмутенергія», SCADA-система в системах теплопостачання, приклад роботи системи в КП Київводоканал, а також  системи пошуку витоків в інтеграції з GIS-системою.

Організатори заходу: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з USAID «Проект енергетичної безпеки».

Фото без описуФото без опису