Звернення начальника Гірської міської військової адміністрації з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 19.05.2024 08:00

В Україні щороку у третю неділю травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. У цей день ми знову згадуємо тих, хто загинув від рук сталінських катів. Ми згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священиків та віруючих. Згадуємо розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

Нинішня путінська росія потворно наслідує усі ці ганебні методи, вчиняючи геноцид Українського народу у ХХІ столітті на українських землях.

Ми вистоїмо і дамо відсіч агресору. Усі українські землі буде визволено! Суворі реалії не зламають національного стрижня країни.

Схилімо голови й помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій. Вічна пам’ять безневинно загиблим та закатованим українцям! Вічна слава всім борцям за нашу Перемогу!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО