Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху продовжується

Дата: 15.05.2024 14:53

У рамках його проведення 15 травня спеціалісти структурних підрозділів Гірської міської військової адміністрації долучилися до круглого столу «Актуальні питання з безпеки на транспорті в умовах воєнного стану».

Під час заходу було наголошено, що дорожня інфраструктура має відповідати викликам сьогодення з урахуванням сучасних технологій та світових практик. Спікери наголосили, що електронні допоміжні системи пасивної безпеки на комерційному транспорті значно зменшують ризики ДТП. Увагу також було акцентовано на необхідності популяризації допоміжних систем безпеки у ЗМІ, на АЗС та електронних дорожніх табло.

Окремо присутні обговорили поточну ситуацію з безпекою дорожнього руху, створення зручних та безпечних умов як для водіїв, так і пішоходів.

Ознайомитися із загальним планом заходів Тижня можна за посиланням: https://medtransvp.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/plan_2024_logo.pdf