Обговорено розвиток молодіжної політики
Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь онлайн-зустрічі з Міністерством молоді та спорту України.
Метою заходу стало посилення взаємодії між Міністерством та структурними підрозділами обласних, військових адміністрацій, які відповідають за реалізацію державної молодіжної політики. Це сприятиме комплексному розвитку молодіжної політики в регіонах.
Учасниками розглядалися питання підготовки концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2026-2030 роки. Окремо присутні ознайомилися з регіональними аспектами, поточною роботою та планами в напрямку реалізації державної політики в сфері молодіжної політики.
Також були обговорені участь молоді у молодіжних обмінах в рамках реалізації Національної програми «ВідНОВА:UA» у 2024 році та отримані роз’яснення про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України у 2024 році.