Луганська обласна служба зайнятості: Хто може отримати ваучер на навчання?

Дата: 09.05.2024 15:06

Одноразове право на отримання документа, відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженого постановою КМУ від 20 березня 2013 р. № 207, (надалі – Порядок), мають:

- громадяни віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років, до досягнення встановленого законодавством пенсійного віку;

- звільнені зі служби в органах внутрішніх справ, Держслужби спецзв’язку та захисту інформації, органів цивільного захисту, податкової міліції, Бюро економічної безпеки або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку зі скороченням штату або за станом здоров’я до досягнення ними пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років;

- звільнені з військової служби, до досягнення ними пенсійного віку та за умови звернення протягом трьох років з дня звільнення;

- внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності необхідної роботи;

- особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення;

- особи з інвалідністю за відсутності необхідної роботи;

- особи, які у період воєнного стану в Україні отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії, перебуваючи безпосередньо в районах проведення бойових, у разі наявності відповідних рекомендацій в індивідуальному реабілітаційному плані, незалежно від встановлення їм інвалідності.

Усі охочі повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості.

Звертайтеся за телефонами: 0505874302, 0999783630, 0663780527, або подайте онлайн-заявку на отримання ваучера за посиланням: https://voucher.dcz.gov.ua/, вказавши Луганський обласний центр зайнятості бажаним для отримання ваучера.