Стартувала V хвиля проєкту Шкільний урок волонтерства

Дата: 08.05.2024 12:28

07 травня спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту, а також центру професійного розвитку педагогічних працівників Гірської міської територіальної громади взяли участь у вебінарі про початок V хвилі проєкту Шкільний урок волонтерства.

Шкільний урок волонтерства – навчальна програма, яка реалізується у форматі уроку для учнів 8-11 класів. Вона розповідає про волонтерську діяльність та має на меті надихнути учнів впливати на розв'язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні.

Під час заходу учасники ознайомилися з умовами участі у програмі та методологією проведення уроків волонтерства. Зазначений проєкт допоможе підтримувати психічне та фізичне здоров’я школярів під час війни. Ця ініціатива покликана залучити їх до волонтерської роботи, розвивати лідерські якості, організаційні здібності, наполегливість і впевненість.

Ініціаторами проєкту виступає ГО «Українська Волонтерська Служба».