Звернення начальника Гірської міської військової адміністрації з нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 06:45

Шановні мешканці Гірської громади! Сьогодні вшановується 79-та річниця закінчення Другої світової війни.

День пам’яті та перемоги – це нагадування, що Друга світова розпочалася внаслідок домовленостей двох тоталітарних режимів та мовчазного небажання найпотужніших держав світу чинити спротив агресорам.

Ця дата – пам'ять і застереження, про страшну ціну й непоправні наслідки війни, а не про культ завоювання і підкорення, який нині плекає країна-агресор.

Сьогодні ми вшановуємо жертв Другої світової війни, яка стала найкровопролитнішим випробуванням для людства, забравши життя від 50 до 80 мільйонів людей. Вісім з них – українці та представники інших національностей, що проживали в той час на території нашої країни. Сьогоднішній день, на жаль, пов’язаний невідворотно з героями сучасної війни, які гинуть під обстрілами російських військ.

Ми пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав найдорожче, щоб ми сьогодні могли жити. На жаль, не під мирним небом, але з вірою у перемогу. Все буде Україна! Пам’ятаємо!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій БАБЧЕНКО